سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

^^^لیزر جوانسازی پوست1212

جوانسازی پوست با لیزر Laser skin rejuvenationوسیله ی فناوری Co2 Fractional با ایجاد ستون‌ های چند میکرونی از نور لیزر در پوست همـراه با قابلیـت تنظیم تعداد نقاط ،‌ انرژی لیزر را به عمق‌های مختـلف درم انتقـال داده و با ایجــاد اثر حـرارتی باعـث بازســازی کلاژن‌ ها و کلاژن‌ سـازی جدید از طریق تحریک فیبروبلاست‌ها می‌شود. در این سیستم به علت آسـیب حداقل به اپیـدرم میزان ریسک عفونت و عوارض به شدت کاهش یافته و طی 48 ساعت فرد قــادر به انجام فعالیت‌های روزانه خواهد بود. 

لیزر جوانسازی پوست 

موارد استفاده از لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional) بر طرف نمودن علایم پیری در پوست می باشد. فقط با یک جلسه لایه برداری پوسـت به وسیله ی لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional)  کلیه ی چین و چـروک های دور چـشم و چیـن و چروک های ظریف دور لب ها ، همچنین تا حدودی خطوط خنده و لکه های قهــوه ای رنگ حاصل از آفتاب سوختگی از سطح پوسـت برداشـته خواهند شد. بعد از انجـام لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional) ، پوست سفت تر می شود و قوام بهتری پیدا می کند.

کاربردهای بالینی لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional):

  •  لایه برداری از پوست و جوان‌سازی پوسـت صورت
  •  حذف چیـن و چـروک های اطراف چشم
  •  حذف آسـیب‌ دیدگی های پوستی حاصل از آفتاب سوختگی
  •  حذف اسـکار های آکنه ، جـراحی و سوختگی
  •  بهبود یافتن منافذ پوست
  •  از بین بردن افتادگی های پوستی (کلاژن‌ سازی)
  •  روشن‌ تر شدن پوست
  •  از بین بردن ترک های حاصل از بارداری
  •  از بین بردن خال ها و ضایعات پوستی

  • حتما بخوانید: هزینه لیزر جوان سازی پوست Laser skin rejuvenation cost

 

کلینیک زیبایی بهتین

کلینیک لیزر موهای زائد و زیبایی بهتین

کلینیک لیزر بهتین مفتخر به ارائه خدمات زیبایی برای بانوان و آقایان گرامی می باشد.
خدمات ما شامل لیزر موهای زائد کل بدن ، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی ، زیر بغل و … می باشد. سایر خدمات ما عبارت است از میکرونیدلینگ ، لاغری موضعی ، میکرودرم ، مزوتراپی و …
برای مشاوره ، دریافت نوبت و یا اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد و … با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :66438319 – 66920162

 

موارد استفاده از لیزر جوانسازی پوست با لیزر Laser skin rejuvenation

لیزر جوان سازی پوست  Skin rejuvenation (Co2 Fractional) در درمان چین و چروک های پوستی ، درمان افتادگی ها و شلی شدگی پوست و منافذ باز پوست بسیار مفید می باشد. لیزر جوانسازی پوست   Laser skin rejuvenation به وسیله فرکشنال RF سوزنی (آر.اف (RF) روشی نوین لاغرى) ، به دو تا سه جلسه ی درمانی در طول هر ماه نیاز دارد. روش آر.اف (RF) روشی نوین لاغرى به وسیله ی بی حسی موضعی با کرم های بی حس کننده انجام می گیرد. پس از انجام این روش ، هیچ گونه زخم و پوسته های ریز بر روی پوست ایجاد نمی شود و بیمار فردا ی آن روز می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.


حتما بخوانید: لیزر جوانسازی پوست صورت  Laser facial rejuvenation

 

یکی دیگر از  بهترین روش های جوانسازی پوست   Skin rejuvenationکه در کلینیک زیبایی بهتین انجام میشود میکرونیدلینگ می باشد.

میکرونیدلینگ چیست؟

این روش در کلینیک زیبایی و لیزر بهتین با استفاده از یک دستگاه برقی که به پوست سوزن میزند اقدام به ترمیم پوست می کنند.عملکرد این دستگاه به شکل خودکار می باشد و دارای 12 سوزن بسیار کوچک است.

این دستگاه یک نوع ابزار پزشکی می باشد که در روش میکرونیدلینگ بافت های زخم های قدیمی را شکسته و سلول های پوست را تحریک به تولید می کنند.تولید دوباره سلول های پوست موجب تشکیل لایه های جدید از فیبرکلاژن و الاستین می گردد.به علاوه مویرگ های جدید هم بوجود می آیند که موجب برقراری بیشتر جریان خون در پوست خواهند شد.

کلینیک زیبایی – کلینیک لیزر – لیزر مو


     
جوانسازی پوست با لیزر در مشهد
 Laser skin rejuvenation cost 

 

 

هزینه لیزر پوست چقدر است  Cost of laser skin 

 

 

جوانسازی پوست با لیزر در تهران Laser skin rejuvenation cost 

 

 

 

بهترین مرکز لیزر جوانسازی در مشهد Laser skin rejuvenation cost 

 

 

http://behtinclinic.ir