سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ویژگی های جراحی لابیاپلاستی

 

 

بخوانید: بهترین دکتر لابیاپلاستی Doctor lobby plastician

 

???????تگاههایی که جهت انجام عملهای زیبایی مورد استفاده می شود، دستگاه لیزر مونالیزاتاچ است. اطمینان حاصل کنید متخصص شما از این دستگاه استفاده می کند. نتیجه عملهای جراحی با استفاده از لیزر بسیار متفاوت از زمانی هستند که جراح از چاقوی جراحی استفاده می کند. تکنولوژی لیزر باعث زیبایی هرچه بیشتر نتیجه عمل و همچنین می نیمم کردن عوارض آن می شود.

5- تضمین نتیجه عمل زیبایی

در مورد عملهای زیبایی واژن هم مثل هر عمل دیگری احتمال این وجود دارد که نتیجه آن چه دلخواه شماست نشود. اطمینان حاصل کنید که پزشک شما به کار خود متعهد است و در صورت هرگونه اشکالی آن را برای شما رفع می کند. در این مورد با جراح خود صحبت کنید و نظر او را هم جویا شوید.حال که درباره ی ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی خوب صحبت کردیم,میتوانید مقاله ی بهترین پزشکرا در سایت تخصصی  وب سایت سپیدیار   مطالعه کنید.


جراحی زیبایی زنان  Vaginal Beauty Surgery    چیستدر این مقاله به بیان پاسخ سوالات فوق می پردازیم ، در عمل لابیاپلاستی کوچک کردن لابیامینورها انجام می شود ، معمولا پس از لابیاپلاستی اشخاص نهایت رضایت از جراحی لابیاپلاستی دارند .
در گذشته جراحی لابیاپلاستی فقط در کشورهای آمریکایی و اروپایی مورد استفاده قرار می گرفت اما امروزه در کشورمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار طرفدار پیدا کرده است .

در این جراحی علاوه بر جوان سازی واژن ، زیبایی واژن نیز انجام می شود .
چه کسانی می توانند جراحی لابیاپلاستی   labiaplasty را انجام بدهند؟

اشخاصی که لابیا تیره دارند و یا لابیاها نامتقارن هستند
اشخاصی که به دلیل بزرگ بودن لابیاها در زمان ورزش بسیار اذیت می شوند .
اشخاصی که با بارداری متعدد دچار شلی واژن شده اند .
اشخاصی که در زمان مقاربت جنسی درد دارند .با لیزر می توان  لابیاپلاستی در تهران  labiaplasty  را انجام داد ،برجسته سازی لابیاها ، فرج و پوبیس امکان پذیر است .
جراحی لابیاپلاستی امروزه مشکلات بسیاری از روابط زناشویی را درمان نموده است ، زیرا بسیاری از اشخاص از این موضوع اطلاع ندارند که بزرگی لابیاها وشل بودن واژن سبب تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی روابط زناشویی می شود .
جراحی لابیاپلاستی نه تنها ظاهر لابیاها را تغییر می دهد بلکه سبب افزایش میل جنسی بانوان می شود در نتیجه بهبود روابط زناشویی رخ می دهد .
جراحی لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی می باشد به گونه ای که در زمان عمل لابیاپلاستی با بی حسی موضعی می توان این جراحی را انجام داد .

 

 یشنهاد میکنیم ببینیدفیلم لابیاپلاستی ???????  labiaplasty action movie

 


انجام جراحی زیبایی واژن بخصوص  عمل لابیاپلاستی labiaplasty   با لیزر تحول شگرفی در فیلد جراحی زیبایی زنان بوجود آورده است 


- این جراحی به طور سرپایی کاملا بدون درد در مطب قابل انجام است و نیاز به بستری در بیمارستان و هزینه های بیمارستانی ندارد.

- عدم داشتن خونریزی : با انجام برش Cutting و انعقاد Coagulation توسط لیزر جراحی بدون خونریزی می باشد.

- بدون تورم بعد از لابیاپلاستی و درد پس از عمل

-ریکاوری و بهبودی بسیار سریع ، فرد روز بعد می تواند فعالیت های عادی را شروع کند.

- بدون بخیه یا با حداقل تعداد بخیه.

- بدون بر جا گذاشتن اسکار جراحی ، جای عمل باقی نمی ماند .

- قابل انجام همزمان با سایر جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی نظیر تزریق چربی و لیزر روشن کردن واژن و لیزر تنگ کردن واژن

 

 بیشتر بخوانیدهزینه عمل لابیاپلاستی در تهران   the cost of labiaplasty 

 

 


 موارد ممنوعیت انجام لابیاپلاستی در تهران  labiaplasty  با لیزر:

1-بارداری

2-حین دوران پریود نبایستی انجام شود.

3- اختلالات انعقاد خون

4- عفونت ناحیه ولو و واژن

5- دیابت

6- ابتلا به بیماری های بدخیم

عمل لابیاپلاستی labiaplasty    نوعی از جراحی زیبایی زنان برای بهبود ظاهر دستگاه تناسلی می باشد. در این جراحی لابیای داخلی و خارجی از طریق برداشتن پوست اضافی آنها ترمیم می شود. این جراحی نه تنها باعث زیبایی دستگاه تناسلی زن می شود بلکه باعث تقویت میل جنسی شده که به بهبود روابط جنسی کمک فراوانی می کند.

زنان در اثر عوامل مختلفی از جمله افزایش وزن، کاهش وزن ، زایمان های متعدد یا در اثر عوامل ژنتیکی دچار تغییرات ظاهری می شوند به طوری که زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی از این تغییرات مربوط به اندام تناسلی زن می باشد . در اثر عواملی که ذکر شد لبه های واژن دچار شلی و افتادگی می شود که این مسئله نه تنها باعث تضعیف روحیه اعتماد به نفس فرد شده بلکه بر روابط جنسی او تاثیر می گذارد .با جراحی لابیاپلاستی بافت هایی از لبه های واژن برداشته شده و قرینه بین آنها ایجاد می شود. این جراحی زیبایی واژن باعث جوانسازی اندان تناسلی شده و به بهبود کیفیت رابطه جنسیکمک می کند.

 

 بخوانیدبهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران Doctor lobby plastician

 

 

ویژگی های جراحی لابیاپلاستی   labiaplasty

  1. این عمل به صورت سرپایی بوده و بیهوشی لازم ندارد.
  2. مدت زمان تقریبی برای لابیاپلاستی حدودا یک ساعت زمان می باشد.
  3. دوره بهبودی بعد از جراحی کوتاه می باشد.
  4. بعد از جراحی برخلاف سایر عمل های زیبایی نیاز به استراحت در طولانی مدت نمی باشد.